Objednávky nad 2.000 Kč - DOPRAVA ZDARMA! A ještě sleva 5% při nákupu nad 4.000 Kč.
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 8
 

Roselli Wootz 33cm Silikon

 

Exkluzivní nůž šéfkuchaře z prvotřídní finské oceli, která si udržuje dlouhotrvající ostrost. Rukojeť ze silikonu umožňuje mytí v myčce, vyhovuje přísným, hygienickým požadavkům a nůž je tak vhodný i pro profesionální kuchaře. Dodává se se stojanem z masivní břízy.

Dostupnost 3-4 týdny
6 319 Kč
5 222,31 Kč bez DPH
   
Kód produktu RW755SIL
Značka Roselli
Kategorie Kuchyňské nože
 
  • Nůž se vyrábí ručně, výhradně z finských materiálů, kterým vévodí speciálně vyvinutá, tvrdá, karbonová ocel Roselli Wootz z finské ocelárny Karhula.
  • Extrémní tvrdost a nízká hmotnost dává noži skvělé vlastnosti a dlouhotrvající ostrost.
  • Nůž je nepostradatelný pomocník každého, ambiciózního kuchaře či kuchařky a bude také nádherným a užitečným dárkem, který bude doslova sloužit každý den.
  • Čepel z extrémně tvrdé, karbonové oceli Roselli Wootz (Ultra High Carbon) z finské ocelárny Karhula (tvrdost 66-68 HRC).
  • Rukojeť ze silikonu, stojan z masivní břízy ošetřené lněným olejem

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Nůž Roselli je připravený na náročné podmínky, ale zaslouží si i pravidelnou péči. Po použití jej ručně umyjte a úplně vysušte. Čas od času jej potřete olejem.

Barva Černá
Typ čepele Rovná
celková délka: 330mm
délka čepele: 210mm
tloušťka čepele: 1,2mm
materiál rukojeti: silikon
hmotnost: 175g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

HEIMO ROSELLI
Finský kovář s vášní pro tradiční finské nože puukko založil vlastní značku nožů v roce 1976. Nože dodnes vyrábí ručně v malé manufaktuře ve vesnici Harmoinen. Po mnoha pokusech a usilovné snaze se mu podařilo vyvinout speciální karbonovou ocel, kterou nazval Roselli Wootz. Má také velký cit pro tvar a jeho výrobky jsou doslova klenoty nadčasového funkčního designu, které jsou pro Finsko tak typické.